Oferty pracy

Oferta pracy - Księgowa/Księgowy

Ośrodek Rehabilitacji Narządu Ruchu „KRZESZOWICE” SP Z0Z  w Krzeszowicach, ul. Daszyńskiego 1 zatrudni pracownika na stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności wystawionych faktur i innych dokumentów księgowych;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego (faktury zakupowe, wyciągi bankowe, rozliczenie delegacji służbowych, listy płac);
  • Sprawdzanie poprawności księgowań w systemie ERP;
  • Sporządzanie raportów GUS i deklaracji podatkowych;
  • Pomoc przy zamykaniu miesiąca i audycie;
  • Współpraca przy sporządzaniu sprawozdań finansowych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości;
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości;
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości,
  • Dokładność, rzetelność i terminowość;
  • Umiejętność pracy w zespole.

tel. 122 589 600

Oferta pracy - Kadrowa/Kadrowy

Kadrowa/Kadrowy

  • Przygotowywanie dokumentacji w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy
  • Obsługa kadrowa pracowników
  • Udzielanie informacji pracownikom oraz zleceniodawcom z zakresu prawa pracy
  • Tworzenie bieżących raportów, zestawień i statystyk dotyczących spraw pracowniczych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się pakietami MS Office
  • Otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, orientacji na ludzi, kreatywność i usprawnianie procesów.

Oferta pracy - lekarz

LEKARZ

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom Nas o tym.

Tel: 12 258 96 00
E-mail: info@rehabilitacja-krzeszowice.pl

Zamknij menu